fbpx

תכירו: בנטו אושיאניס 40.1 ובנטו אושיאניס יאכט 54

תכירו: בנטו אושיאניס 40.1 ובנטו אושיאניס יאכט 54

מספנת Beneteau פותחת לנו את שנת 2020 כשהיא ממשיכה בייצור של כל קווי היאכטות שלה ומעניקה לנו הצצה לשתי  יאכטות חדשות מסדרת היאכטות OCEANIS – בנטו אושיאניס 40.1 ובנטו אושיאניס יאכט 54.

היאכטה בנטו אושיאניס 40.1 מייחדת את עצמה עם סיפון מרווח להפליא ביחס ליאכטה באורך 12 מטרים ועם הרבה מקום גם בפנים, בעוד שהאושאניס יאכט 54 ממציאה מחדש את יכולת התנועה שלנו בקוקפיט ומגדירה סטנדרטים חדשים באיכות בנייה ואפשרויות התאמה אישית. 2 היאכטות נושאות את כל החותמות המוכרות של סדרת OCEANIS וממשיכות להגדיר כל פעם מחדש את חווית שייט-פנאי.

אושיאניס 40.1 החדשה

בנטו אושיאניס 40.1 החדשה – הופעת בכורה שלה תהיה בתערוכת קאן 2020

היאכטה 54 Oceanis Yacht – אפשרויות התאמה בלעדיות ותנועה קלה על הסיפון

האחות ה״קטנה״ של היאכטה 62 Oceanis yacht שהכרנו בתערוכת דיסלדורף 2020  ממשיכה את קו המתאר המוכר לנו ונשארת נאמנה לפרופיל של סדרת OCEANIS ; אלגנטיות, פאר וביצועים ללא פשרות. ביצירת מופת של המהנדסים שאחראים לתכנון היאכטה, אנו מקבלים שילוב מושלם של יאכטה מרווחת עם ביצועי שייט מדהימים ונוחה במיוחד לשייט בים הפתוח ובתוך המרינה.

בדגם החדש Beneteau לקחו את נושא התנועה והחופש בקוקפיט לעולם חדש לחלוטין, המרווח העצום והקונספט של קוקפיט פתוח לתנועה מכל הכיוונים מציב סטנדרט חדש של נוחות. מעבר קל מהיר ונגיש מסלון הקוקפיט דרך מרכז השליטה של הספינה ואל שבילי צד הסיפון ללא שום הפרעה בדרך אל הסיפון הקדמי. הגישה למים ע"י פלטפורמה נפתחת (המרפסת ירכתיים) מספקת גישה כיפית וקרובה למים וברגע שנפתחת יש לנו גם גישה לתא ירכתיים בו ניתן לארגן דינגי או כל ציוד אחר לבחירתכם. כל הטוב הזה לא נגמר שם ובנטו מספקים לנו גם מראה סיפון חלק ונקי מחבלים ע"י העברת כל המיתרים והמעלנים מתחת למושבי הסיפון. על הסיפון איפה שאנחנו רגילים למצוא ווינצ'ים וספינלוקים עם חבלים שרצים לאורך הסיפון, נמצא הפעם 2 מיטות שיזוף נוחות במיוחד ומתכווננות – ללא ספק המיקום המבוקש ביותר על הסיפון.

כדי להקל את תפעול ותמרון היאכטה במרינה ובים הפתוח, Beneteau אבזרו את הספינה במערכת חכמה שלמעשה תעשה כמעט הכל בשבילכם. "Easy Sailing" היא נקראת והיא כוללת טכנולוגיה פשוטה שמרכזת את תפעול היאכטה במקום אחד באמצעות ממשק פשוט וידידותי למשתמש. על פאנל השליטה בשולחן הניווט נמצא במסך אחד את כל הנתונים הדרושים לנו כגון מצב מצברים, דלק, מים, אורות ניווט, מנוע וכו'. ביאכטה נמצא גם את המערכת Dock & Go, שהיא פיתוח בלעדי של בנטו ומספקת לנו שליטה מלאה בזווית של 360 מעלות עם אותה עוצמת מנוע שבהפלגה קדימה, ע"י ברך מדחף שמסתובבת, נקבל שליטה אבסולוטית על היאכטה לכל הכיוונים באמצעות ג'ויסטיק ייעודי, מה שיהפוך את תמרון הספינה במקומות צרים ועמוסים לקל ופשוט. בנטו לא עצרה כאן ומספקת לנו גם את מערכת AST של HARKEN, מערכת אוטומטית לכיוון המפרשים בצורה מדויקת בהתאם לרוח המדומה ובצורה חשמלית ואוטומטית מבלי שנצטרך להתאמץ כל המערכות הנ"ל נמצאות בגישה נוחה בקוקפיט הספינה ליד ההגאים ומספקות לנו שליטה מלאה וקלה עם מינימום ידיים על כל הספינה.

אושאניס יאכט 54

בנטו אושאניס יאכט 54 (מקור התמונה: אתר beneteau)

עיצוב הפנים של היאכטה מקבל יחס חם ואוהב מצד המהנדסים ששומרים על העיצוב המודרני ואלגנטי עם כמה שיותר אור טבעי. בפנים היאכטה נמצא שולחן ניווט נוח ושולחן סלון גדול המתאים ל-6 מבוגרים. העיצוב הפנימי מגיע ב-2 גוונים של עץ לפי בחירתכם. ליאכטה קיימות של גירסאות פנים, אחת עם 3 קבינות ו-2 מקלחות והשנייה עם 3 קבינות ו-3 מקלחות וחדר שינה מאסטר מרווח במיוחד.

אושאניס יאכט 54 - פנים היאכטה מואר ורחב

אושאניס יאכט 54 – פנים היאכטה מואר ורחב

היאכטה Oceanis 40.1 – הרבה מקום במעט מטרים

הדגם החדש בסידרה הקלאסית של הקרוזריות של בנטו אושיאנס שתחליף ככל הנראה את הדגם 41.1 בנטו ידועה ביכולת שלה לייצר יאכטות אלגנטיות ומרווחות שמספקות תחושה טובה על הסיפון ובזמן השייט וכל זאת מבלי לפגוע ביכולת הביצועים של הספינה במהלך השייט. גם פה נעשתה עבודה נהדרת והיאכטה החדשה שמגיעה אלינו באורך 12 מטרים בלבד, מספקת תחושה טובה של שייט פנאי מושלם עם המשפחה וחברים לצד ביצועי שייט מעולים וללא פשרות. הדגם החדש מגיע במספר גירסאות שניתנות להתאמה החל מעיצוב הפנים וכלה באפשרויות שוקע שונה וציוד הנלווה המאובזר בספינה ובכך להתאים את היאכטה לדרישות הייחודיות של הסקיפר.

השורה התחתונה של הדגם החדש היא – "יאכטה לכל אחד" הדגם החדש של בנטו מציג לנו אפשרויות רבות נוספות על ברירת המחדל כך שיש מענה מושלם לכל סוגי השייטים. שייטים תחרותיים יכולים לבחור בדגם הקו של FIRST עם תורן גבוה ושוקע גדול יותר. עבור השייטים שרוצים מינימום מאמץ, יש לנו גרסה עם ראשי שמתגולל לתורן וחלוץ עם self-tacking שנשלטים ע"י אדם אחד ליד ההגה בקוקפיט. עיצוב הפנים של היאכטה מגיע ב-4 אפשרויות שונות ומגוונות בהתאם כך שתהיה התאמה מושלמת לכל סוג שייט.

אושאניס 40.1 - פנים היאכטה

אושאניס 40.1 – פנים היאכטה

הסיפון של האושאניס 40.1 מספק תנועה זורמת וקלילה שנותנת לנו לנוע ברחבי הסיפון ללא מכשולים. הקוקפיט גדול ומרווח, גדול יותר מדגם האב 41.1 וגדול יותר ממתחרים אחרים באותו אורך. כל דבר על הסיפון מוקם בהקפדה תוך חשיבה על שייט פעיל ונח ושייט פנאי פשוט שלא דורש הרבה מאמץ. כל חבלי המיתרים והמעלנים מובלים ישירות לירכתי היאכטה לעמדת השליטה של הסקיפר ליד ההגה. גם כאן קיבלנו את הפלטפורמה המוכרת בירכתיים לירידה למים וניתן לקבל אותה בשליטה חשמלית או ידנית לפי בחירה. סלון הקוקפיט מרווח מאוד ועוצב בצורת "ר", השולחן ארוך ומתאים ל-6 אנשים והפעם החליטו לנצל את תחתית השולחן לאחסון אסדת ההצלה ולוותר על האחסון בתוך השולחן שמוכר לנו בשאר הדגמים.

האושאניס 40.1 מגיעה ב-4 גרסאות שונות עם 2, 3 או 4 קבינות כדי להתאים לכל צורת החיים שתבחרו בין אם זה לזוג יחיד או למשפחות מרובות ילדים ולספק תחושה ביתית טובה. בגרסת הOWNER יש חדר שינה מאסטר גדול ומרווח עם שירותים ומקלחת ובגרסת ה-4 קבינות נמצא בחרטום לצד הקבינה הזוגית גם קבינה קטנה עם מיטת יחיד ועם דלת נפרדת ישירות מהסלון. גם כאן נקבל לעיצוב הפנים 2 גווני עץ המוכרים ביאכטות של בנטו. בצד שמאל יש לנו את הסלון, מרווח ונח עם שולחן מתכונן וספסל נייד שניתן למקם היכן שנרצה, בצד ימין יש לנו מטבח בעיצוב חדש בצורה "ח" עם הרבה מדפים ומקומות אחסון אי אפשר להתעלם מהתחושה שיש הרבה מאוד מקום ואפשרויות התאמה כל כך מגוונות כך שנוכל להתאים את הספינה לצורת החיים שאותה בחרנו לעצמנו.

מוקד העניין המרכזי של היאכטות החדשות הוא נוחיות ותמרון קל, בהמשך ליאכטות שהוצגו בתחילת 2020 בתעורכת דיסלדורף, היאכטות החדשות מספקות את זה בצורה מושלמת בקונספט של יאכטה מאוד ביתית שמספקת ביצועי שייט מעולים. בנטו בהחלט מציגה לנו קידום וחידוש בעולם השייט ומספקת לנו פתרונות חדשים לרצון שלנו לקבל יאכטה שתענה כל כלל הדרישות שלנו ובלי לפסוח על דבר.

אפשר לבקר גם באתר של רשות הספנות וגם באתר של השכרת יאכטות

מוזמנים לפנות אלינו בכל נושא:

טופס השארת פרטים

שתף אם אהבת:

תוכן שנוסף לאחרונה: