דליברי

שינוע יאכטות בארץ ובעולם

אני רוצה לברך אותך !

ברכותיי! התחדשת ביאכטה חדשה מהניילונים או יד 2 . אבל, היא נמצאת רחוק ממך, במקום אחר, מדינה אחרת. כאן אני נכנס לתמונה, שינוע יאכטות ליעד המבוקש מכל מקום בעולם ובכל זמן באופן מקצועי, בטיחותי ובמהירות האפשרית.

העבודה המקדימה עם לקוחותיי חשובה במיוחד. כדי לוודא שאני מבין היטב את ציפיותיהם ודרישותיהם.

מטרתי היא להפוך כל הסכם עבודה לפשוט וקליל עם מידע ותמחור ברורים ולהבטיח שהשינוע מתבצע באופן יעיל ומקצועי.

כל שינוע יקבל ייחס ותכנון מתאים לפי סוג היאכטה, מרחק, איזורי הפלגה ועוד.. תוך התחשבות בעמידה ביעדים, שמירה על בטיחות כלי השייט והצוות על הסיפון

למה אני? אודותיי ועל נסיוני בים תוכל לקרוא במפורט כאן: מי אני

איך זה עובד

יצירת קשר

התקשר, שלח הודעה או מלא טופס יצירת קשר לקבלת מענה מהיר ויעיל

הסכם עבודה

מילוי טופס הסכם עבודה מפורט, קצר וענייני ללא אותיות קטנות

הגעה ליאכטה

הגעה לכלי השייט, בדיקות והתארגנות על ציוד ואספקה לדרך

תמיכה מקצועית

הפלגה תוך קבלת תמיכה מרחוק מצוות מקצועי בעניינים טכנים ותנאי מזג האוויר

הגעה ליעד

הגעה ליעד עם יאכטה נקייה, מסודרת ומוכנה לשייט כולל דו"ח אחרי הפלגה

לפני ההפלגה

בעת ההגעה לכלי השייט, 24 שעות ראשונות עוד ברציף, מיועדות לבדיקת כלי השייט, המערכות שלו והכנות מקדימות לפני ההפלגה. גם לשינועים הקצרים ביותר.

זה כולל מעבר על רשימות מפורטות מאוד שמכסות עשרות פריטים וציוד מהירכתיים ועד החרטום ומהשיפוליים ועד קצה התורן. כל דבר שימצא ועלול להשפיע על מהלך ההפלגה ידווח, ויתוקן אם אפשרי לפני יציאה לדרך. 

בדיקה מקיפה של כל המערכות האלקטרוניות, מפרשים וציוד בטיחות בספינה כדי להבטיח מסע בטיחותי ומקצועי וע"מ לוודא שהספינה תגיע ליעד בדיוק כפי שהתקבלה ואפילו במצב טוב יותר.

מהלך ההפלגה

לאחר שיצאנו לדרך, אני דואג לבצע עדכונים מההתקדמות לכל אורך ההפלגה עד ההגעה ליעד, תוך התחשבות במסגרת הזמן שהוקצבה מראש. במפרשיות, מרבית ההפלגה תהיה באמצעות המפרשים, אלא אם תנאי מזג האוויר יחייבו אותי להשתמש במנוע ע"מ להגיע בביטחה ובזמן ליעד. בעל היאכטה או מי מטעמו מוזמנים להצטרף להפלגה, יחד עם זאת אני אדאג להגיע עם צוות מיומן שמפליג במשך כל היום והלילה, עצירות יבוצעו רק ע"מ לתדלק, חידוש אספקה או כדי להימנע ממזג אוויר סוער וחריג.

 בסיום כל הפלגה ולאחר הגעה ליעד, אני אערוך דו"ח סיום הפלגה מסודר שיכלול פרטים מהדרך ואת המצב המדוייק של כלי השייט. אני יודע היטב כמה חשובה לכם היאכטה ואני אוודא שתהיו מעודכנים בכל התקדמות ההפלגה. 

בטיחות השייט

בטיחות השייט היא תמיד בראש סדר העדיפויות, ושיקול הדעת שלי בים לעולם אינו מוטל בספק. אם אגיע למסקנה שתנאי מזג האוויר והים מחמירים ולא מאפשרים המשך בטוח, היאכטה תעגון במקום מוגן. 

רמת הניסיון והמיומנות שלי בשייט מאפשרים לי להתקדם גם בתנאי רוח וים כאלה שישאירו את מרבית שייטי הפנאי בבתיהם ביבשה. 

המדיניות שלי ברורה והיא להפליג באופן בטוח, תוך הקפדה שלא נוצר עומס חריג על המפרשים, הריגינג והמנוע בספינה.

שלח בקשה

שאלות נפוצות

בעת שינוע כלי שייט, אני מתחשב בכל הנתונים ולכל אחד יש השפעה על עלות ההפלגה, בעת ביצוע הזמנה, תקבל הסבר מפורט לכל מה שתשלם בהתאם לדרישות ולצכרים שלך.

ברירת המחדל לשינוע כלי השייט הוא אני ועוד 2 אנשי צוות נוספים לפחות כאשר לפחות אחד מהם סקיפר מוסמך ומנוסה כמוני. לפני אישור ההזמנה תקבל מידע מלא אודות הצוות שנבחר להפלגה לאישורך

יחד איתך, נתאם את מסלול ההפלגה תוך התחשבות בסוג היאכטה ודפוסים מוכרים של תנאי מזג האוויר לאורך הדרך. בכל אורך הדרך תוכל לקבל עדכונים מההתקדמות ותוכל ליצור עימנו קשר בשמחה בכל שלב.

בהחלט. חובה על כלי השייט להיות בעל תעודת ביטוח בתוקף. אל דאגה, לכל אחד מאנשי צוות השינוע יהיה ביטוח אישי בתוקף גם כן.

כן, עליך לדאוג לכך שהספינה מוכנה ומצויידת להפלגה בהתאם. בעת הגעתי לספינה, אני אעבור על כל הדברים הכרחיים ואוודא שהכל תקין, במידה ויש בעיה כלשהיא, נטפל בה. הספינה חייבת להיות מצויידת בכל ציוד בטיחות חובה בתוקף בהתאם לתקנות השייט.

בעל היכאטה תמיד מוזמן להצטרף. בהכשרתי אני גם מדריך שייט ותיק ומנוסה וזאת הזדמנות נהדרת בשבילך לחדד את המיומנויות שייט שלך עם הכוונה מקצועית וללא תוספת תשלום. אם זו יאכטה חדשה, זאת הזדמנות מצויינת בשבילך להכיר את היאכטה.